Blog

Mardin Gökçe Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne Kitap Kampanyası

Sevgili hayırseverlerimiz;

Çocukları bir kez daha kitaplarla buluşturmak için yola çıktık. Rotamız medeniyetlere beşiklik yapmış tarihi bir şehir, Mardin. Artuklu ilçesindeki yepyeni bir okula, Gökçe Çok Programlı Lisesi’ne “Minik Gamzeler Kütüphanesi” adlı bir kütüphane kurmayı hedefliyoruz. Tabii ki sizlerin desteğiyle!

Çocuklarımız televizyon seyretmeyi seviyor. Çizgi filmlerin hareketli dünyasından hoşlanıyor. Onların dikkatlerini çekmek ve iyi bir okur olmalarını sağlamak her geçen gün zorlaşıyor. Bizler hem kitaplarla tanışmaları hem de iyi bir okur olmaları için özel bir çalışma yapıyoruz.

Standart okul kütüphaneleri yerine çocukların yaş grubuna uygun, hoşlandığı renk ve zevk aldığı simgelere sahip modern mimariye sahip kütüphane tasarımı yapıyor ve uyguluyoruz. Ayrıca o okulun ve bölgedeki diğer okulların müfredatına uygun kitap setleri belirliyor ve bu kitapların bağışlanmasını sağlıyoruz. Evde bir köşede duran, kimsenin okumadığı, içerisindeki bilgilerin bir çoğunun teknoloji çağında olmamız sebebiyle güncelliğini yitirdiği kitapları kabul etmiyoruz. Çünkü artık yeni bilgiye Google vb. arama motorları sayesinde saniyeler içerisinde ulaşılabiliyor.

Gökçe Çok Programlı Lisesi’nde Anadolu Lisesi, İmam Hatip Lisesi ve Meslek kısmında Finansman Muhasebe ve Çocuk Gelişimi bölümleri bulunmaktadır. Hazırlamış olduğumuz kitap listeleri hem bu bölümlere hem de ortak kullanıma uygundur.

Etkinliğe Nasıl Katılabilirsiniz?:
a) Etkinliğimizde yer alan kitap setlerinden üstlenmek istediğinizi, yanındaki “Üstlenmek İstiyorum” butonuna tıklayarak sisteme talebinizi kaydetmelisiniz.
b) Bir sonraki aşamada sistem bağışı hangi yöntem ile (banka hesabımıza havale/EFT veya kredi kartıyla bağış veya kargo) yapmak istediğinizi soracak. Buradan sizin için uygun olan yöntemi işaretledikten sonra üstlenme talebiniz bize ulaşmış olacaktır.
c) Banka hesabımıza havale/EFT yaparken AÇIKLAMA bölümüne üstlendiğiniz setin numarasını yazmanız gerekmektedir.

İsterseniz bu kitapları internet üzerindeki kitap sitelerinden isterseniz de kitapçılardan alabilirsiniz. Kitap satın alma/gönderme imkanınız yoksa aşağıda yazılı (ve kütüphane kampanyamıza özel olarak açılmış) olan banka hesabımıza üstlendiğiniz kitap setinin ücretini bağış olarak aktarabilir ve kitapları sizin adınıza bizim almamızı sağlayabilirsiniz. Bağışınızı dilerseniz https://bagis.minikgamzeler.org.tr adresinden “Güvenli Ödeme Yöntemi (3D Secure)”ni kullanarak kredi kartınızla da yapabilirsiniz.


Kampanyamız sona erdiği için hesap numarası kaldırılmıştır.

İletişim: Soru ve sorunlar için bize her zaman 0850 885 06 46 numaralı telefonumuzdan, [email protected] e-posta adresimizden, Facebook/Twitter/Instagram sosyal medya hesaplarımızdan mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Etkinlikler

Erciş Eğitime Destek

Sevgili hayırseverlerimiz; Van’ın Erciş ilçesindeki Çelebibağı Anaokulu’nda...

30 Aile – 30 İftar

Sevgili hayırseverlerimiz; Çocuklarına yönelik yardım etkinlikleri düzenlediğimiz,...