Blog

Haydi Bu Bayramda Bir Miniğin Yanağında Gamze Olmaya

Sevgili dostlar;

Hiç bir dernek, vakıf, partiye bağlılığımız olmadan, sadece hayırseverler olarak 2008 senesinden itibaren bayram öncesinde ihtiyacı olan çocukları araştırıp kıyafet ihtiyaçlarını siz hayırseverlerimizin desteğiyle karşılıyoruz. Bugüne dek yaklaşık 3000 çocuğun bayram sabahına umut dolu ve sevinçle uyanmasına siz hayırseverlerimizin yardımlarıyla vesile olduk.

 

ÇOCUKLARIMIZI NASIL SEÇİYORUZ?

Çocuklarımızı ilçelerdeki muhtarlıkları ve ilköğretim okullarını gezerek tek tek belirliyoruz. Sonrasında ev ziyaretleri yaparak çocuklarımızın gerçekten ihtiyaç sahibi olup olmadıklarını yerinde tespit ediyoruz ve çocuklarımızın isimlerini listemize ekliyoruz.

Bu bayram da desteğinizle ihtiyaç sahibi çocuklarımıza bir tebessümle bayram sevincini yaşatabilmek istiyoruz. Sizde böyle bir hayra katılmak istemez misiniz?

Cevabınız evet ise ; HAYDİ BU BAYRAMDA BİR MİNİĞİN YANAĞINDA GAMZE OLMAYA!
BİR MİNİĞİN YANAĞINDA GAMZE OLMAK İÇİN NELER YAPABİLİRSİNİZ?

1- Aşağıda yayınlanan listemizden bir veya birkaç miniğimizin bayramlık ihtiyaçlarını üstlenerek.

2- Bu etkinliği arkadaşlarınıza duyurarak, etkinliğimize davet ederek ve sayfanızda paylaşarak.
*HERHANGİ BİR KURULUŞA BAĞLILIĞIMIZ OLMAMASI NEDENİYLE NAKİT PARA KABUL ETMİYORUZ.

 

Bayram etkinliğimiz için üstlendiğiniz miniğimizin özelliklerine göre eksiksiz olarak aldığınız kıyafetleri, 14/10/2011 Tarihine kadar bize ulaştırmanız gerekmektedir. Kıyafetleri önceden teslim almamızın sebebi, kıyafetlerin belirlediğimiz kalite standardına uygunluğu, eksik olup olmadığı ve miniğimizin özelliklerine uygun olup olmadığını kontrol etme amaçlıdır. Bu tarihe kadar elimize ulaşmayan gönderiler iptal edilip başka bir hayırseverimize yönlendirilecektir.

Çocuklarımızın hepsini 30/10/2011 tarihinde belirtilen adreste gerçekleştireceğimiz etkinlikle hep beraber giydireceğiz. Hayırseverler olarak etkinliğimize gelerek üstlendiğiniz miniğimizi kendi ellerinizle giydirerek onunla vakit geçirebilirsiniz.

Katılım şartları için bizlerle irtibata geçiniz…
HAYIRSEVERLERİMİZİN MİNİĞİMİZE ALACAĞI HEDİYELER;

 

1- Soğuk hava şartlarına dayanıklı Mont
2- Soğuk hava şartlarına dayanıklı Bot
3- Atkı, Bere ve Eldiven Takımı
Bu kıyafetleri eksiksiz almanız ve aldığınız hediyelerin DEĞİŞİM KARTLARINI da bize göndermeyi unutmayınız.

Not: Listeden bir miniğimizi üstlendikten sonra lütfen İletişim Bilgilerinizi eksiksiz olarak etkinlik yöneticilerine göndermeniz önemle rica olunur.

Düzenleme: Tamamlamış olduğumuz bu etkinlikle ilgili fotoğraflara Facebook sayfamızdaki 14. Etkinlik – Genel Fotoğraflar ve 14.Etkinlik-Haydi Bu Bayramda Gamze Olmaya-Hatıra Fotoğrafları  isimli albümlerden ulaşabilirsiniz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Diğer Etkinlikler