MİGAM Kütüphanesi

Elazığ Nahit Ergene İlkokuluna Minik Gamzeler Kütüphanesi

20.000₺ Tamamlanan
20.000₺ Hedef
20 ₺
Select Payment Method Loading...
Personal Info

Donation Total: 20₺

Çocukları bir kez daha kitaplarla buluşturmak için çıktık yola. Rotamız Elazığ-Merkez… Hedefimiz Nahit Ergene İlkokulu’na “Minik Gamzeler Kütüphanesi” adlı bir kütüphane kurmak!

Çocuklarımız televizyon seyretmeyi seviyor. Çizgi filmlerin hareketli dünyasından hoşlanıyor. Onların dikkatlerini çekmek ve iyi bir okur olmalarını sağlamak her geçen gün zorlaşıyor. Bizler hem kitaplarla tanışmaları hem de iyi bir okur olmaları için özel bir çalışma yapıyoruz. Onlara rengârenk bir kütüphane, oyun oynayarak kitap okuyabilecekleri bir mekân oluşturmak istiyoruz.

Şimdi desteğinize ihtiyacımız var. Elimizde boş bir salonumuz var. Burayı hep birlikte çocukların neşeyle geleceği ve kitaplarla bol bol vakit geçirmek isteyecekleri bir kütüphaneye dönüştürelim. Ayrıca çocuklarımızın dersleri için araştırmalarını ve ödevlerini güvenli internet altyapısını kullanarak yapabilecekleri bir bilgisayar sınıfı kuralım.

İhtiyaç Listemiz

  1. Kitap Rafları
  2. Okuma Masaları ve Okuma Koltukları
  3. Parke (60 metrekare)
  4. Boya (80 metrekare)
  5. Tavan lambaları
  6. Bilgisayar ve Bilgisayar Masası (5 Adet)
  7. Yazıcı
  8. Projeksiyon ve Projeksiyon Perdesi
  9. İlkokul çocuklarının yaşlarına uygun kitaplar ( 6-11 yaş )

Nasıl Yardım Edebilirim?

Kampanyamıza özel olarak açılmış banka hesabımıza havale/eft ile nakit bağış yapabileceğiniz gibi, https://bagis.minikgamzeler.org.tr adresinden kredi kartınızla da bağış yapabilirsiniz.

Malzemelerin temini ve nakliye problemi yaşanmaması için bu etkinliğimizde ilk etapta nakdi bağış toplayacağız. Sadece bilgisayar, yazıcı ve projeksiyon gibi elektronik ürünler için ayni bağış kabul edeceğiz. Ayrıca listeleri Ocak ayının ikinci haftasında yayınlanacak kitaplar için (önceki etkinliklerimizde olduğu gibi) üstlenme yapılarak hem ayni hem de nakdi bağış talep edeceğiz. Sizlerden ilk etapta kitaplar haricindeki malzemelerin temini için bu etkinliğe özel olarak açılmış banka hesabımıza bağış yapmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir