Biz Üşümüyorsak Çocuklar da Üşümesin!

Evlerini tek tek ziyaret ederek ihtiyaç sahibi olduğunu tespit ettiğimiz çocuklara belki de hayatlarında ilk defa kendilerine özel olarak satın alınan sıfır kışlık kıyafetler alıyoruz. Çocuklar kış aylarını siz hayırseverlerimiz tarafından kendileri için özenle seçilmiş kıyafetlerle üşümeden yaşayabiliyor.

Çocukların Durumu Nedir?:

Hayırseverlerimizin gerek maddi, gerekse ayni bağışları bizim için çok değerli. Üzerimizde bir vebal olduğu bilinciyle gerçekten ihtiyaç sahiplerini tespit etmeye çalışıyoruz. Bu sebeple ev ziyaretleri yapıyor, ihtiyaç sahibi çocukların ve ailelerinin durumlarını yerinde tespit ediyoruz. Her bir çocuk ve aile için çok detaylı şekilde form dolduruyor ve derecelendirme yapıyoruz.

İhtiyaç Listesi

 • Kış şartlarına dayanıklı kalın mont
 • Kış şartlarına dayanıklı bot
 • Kış şartlarına dayanıklı çorap
 • Atkı – Bere – Eldiven seti
 • Kazak

Ne Kadarlık Bağış Yapılmalı?

Etkinlik sayfamızda ismi yer alan bir çocuğun ilan edilen ihtiyaç listesindeki kıyafetlerinin bedeli 200-250 TL aralığındadır. O kampanyaya özel olarak belirlenen bağış bedelini etkinlik sayfamızdan (Bilgi Yönetim Sistemimiz [BYS] üzerinden) görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz nakdi bağış yapmak yerine alışverişi kendiniz yapıp kıyafetleri bize kargoyla (ayni bağış olarak) gönderebilirsiniz. Tek şartımız “kendi çocuğunuza hangi mağazadan, hangi kalitede alıyorsanız, üstlendiğiniz çocuğa da aynı şekilde alışveriş yapmanız”.

ÖNCELİĞİMİZ KIYAFETLERİ SİZLERİN ALMASI VE BİZE KARGO İLE ULAŞTIRMASI.

3 Comments

 1. Selime

  Iyi aksamlar.Ben Ağrı Tutak Palandoken Ilkokulu köyünde anaokulu öğretmeniyim.Malum kış yaklaşıyor ve Ağrıda kış oldukca sert geciyor.Ben ne yapabilirim derken sizin sitenizi gördüm. Minik ellerin usumemesi icin dönüş yaparsaniz cok sevinirim.(12 ogrencim var ve %90inin babasi sehir disinda insaat iscici)

  1. MG-Admin

   Merhaba Selime Hanım. Size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını bize [email protected]tr e-posta adresimizden veya sosyal medyadaki hesaplarımızdan özel mesaj ile aktarabilir misiniz? Konuyla ilgili olarak size en kısa zamanda ulaşım sağlayıp detaylı bilgi almak istiyoruz.

 2. EYLEM DENIZ

  Merhaba Muş bulanık ta anasinifi öğretmeniyim okulumuz yeni yapıldı fakat hicbir malzeme yok. Bir şekilde diğer okullardan arkadaşların desteği ile eğitim öğretime başlayacak kadar malzeme toplayabildim. Ama kış geldi çocuklar çok üşüyor. Kırtasiye malzemesi ve kışlık kıyafet ihtiyacımız var. Bot mont eldiven atkı bere ne olursa. Ayrıca kütüphane yapmak istiyoruz destek verirseniz seviniriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir