Haydi Bu Bayramda Bir Miniğin Yanağında Gamze Olmaya!

Evlerini tek tek ziyaret ederek ihtiyaç sahibi olduğunu tespit ettiğimiz çocuklara belki de hayatlarında ilk defa kendilerine özel olarak satın alınan sıfır bayramlık kıyafetler alıyoruz. Çocuklar bayram sabahına siz hayırseverlerimiz tarafından kendileri için özenle seçilmiş kıyafetlerle mutlu uyanıyor.

Çocukların Durumu Nedir?:

Hayırseverlerimizin gerek maddi, gerekse ayni bağışları bizim için çok değerli. Üzerimizde bir vebal olduğu bilinciyle gerçekten ihtiyaç sahiplerini tespit etmeye çalışıyoruz. Bu sebeple ev ziyaretleri yapıyor, ihtiyaç sahibi çocukların ve ailelerinin durumlarını yerinde tespit ediyoruz. Her bir çocuk ve aile için çok detaylı şekilde form dolduruyor ve derecelendirme yapıyoruz.

İhtiyaç Listesi

 • Gömlek,
 • Pantolon,
 • İç Çamaşırı,
 • Çorap,
 • Ayakkabı

Ne Kadarlık Bağış Yapılmalı?

Etkinlik sayfamızda ismi yer alan bir çocuğun ilan edilen ihtiyaç listesindeki kıyafetlerinin bedeli 150-250 TL aralığındadır. O kampanyaya özel olarak belirlenen bağış bedelini etkinlik sayfamızdan (Bilgi Yönetim Sistemimiz  [BYS] üzerinden) görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz nakdi bağış yapmak yerine alışverişi kendiniz yapıp kıyafetleri bize kargoyla (ayni bağış olarak) gönderebilirsiniz. Tek şartımız “kendi çocuğunuza hangi mağazadan, hangi kalitede alıyorsanız, üstlendiğiniz çocuğa da aynı şekilde alışveriş yapmanız”.

ÖNCELİĞİMİZ KIYAFETLERİ SİZLERİN ALMASI VE BİZE KARGO İLE ULAŞTIRMASI.

5 Comments

 1. pınar arıkan

  merhaba ben iki çocuk üstlendim ancak hangi adrese ne zamana kadar göndereceğim hakkında bilgiye ulaşamadım sitede.

  1. MG-Admin

   Merhaba Pınar Hanım. Adres ve tarih bilgisi etkinliğe göre değişmektedir. Bu sebeple tarafınıza hem e-posta hem de SMS ile gönderim yapılarak bilgi verilmiştir.

 2. nuray yıldız

  merhaba,
  ramazan bayramında üstlendiğimiz çocukların fotoğraflarını özelden paylaşacaktınız.

  1. MG-Admin

   Merhaba Nuray Hanım;

   Çocuklarımızın fotoğraflarını önceki etkinliklerde olduğu gibi yine Bilgi Yönetim Sistemimiz (BYS) üzerindeki etkinliğe ekleyeceğiz. PROFİL sayfanızdan bu fotoğrafları görebileceksiniz.

 3. Esra

  Benm iki evladim var ayrdim esimden gelirim yok nafaka alamiyorm cocuklarima bayramlik yardiminda bulunabilrsnz sevinirm yaslari 4 ve12

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir