Blog

Biz Üşümüyorsak Çocuklar da Üşümesin!

Değerli hayırseverlerimiz,

 

Geçtiğimiz 3 aylık süreçte 100’ün üzerinde ihtiyaç sahibi ailenin evini ziyaret ettik. Ailelerin ve çocukların durumlarını yerinde tespit ettik. Her bir çocuğumuz için özel form doldurduk. Yönetim Kurulumuzun yaptığı değerlendirme sonucunda kışlık kıyafet etkinliğimize katılacak çocukları belirledik.

İstiyoruz ki bu kış, yoksun durumdaki minikler üşümesin. İstiyoruz ki yardıma muhtaç durumdaki miniklerin kışlık kıyafet ihtiyaçları hayırseverlerimizin derneğimize yapacağı bağışlar ile karşılansın. Bu sayede çocuklarımız soğuk kış günlerinden etkilenmesin.

Minicik yüreklerde taht kurabilmek için “ben de varım!” diyorsanız sizleri bağış yapmaya davet ediyoruz.

————————–————————–————————–————————–——-

NASIL DESTEK OLABİLİRSİNİZ?

1 ) http://bys.minikgamzeler.org.tr sayfasına girerek üye olmalısınız. Üyeliğinizi onaylamak için e-posta adresinize gönderilecek aktivasyon e-postasındaki bağlantıya tıklamalısınız.

2 ) Üyelik işlemini tamamladıktan sonra sayfa üzerinde katılabileceğiniz KIŞLIK KIYAFET etkinliğimizi göreceksiniz. Etkinlik sayfasına ulaşarak bilgileri yazılı olan çocuklardan bir veya birden fazlası için üstlenme talebinizi “Üstlenmek İstiyorum” butonuna tıklayarak bize ulaştırabilirsiniz.

3 ) Talebinizin onaylanması için derneğimize ait 0850 885 06 46 numaralı telefondan, size en kısa sürede cep telefonu numaranızı arayarak ulaşacak ve teyit alacağız. Teyit işleminden sonra üstlenme talebiniz onaylanacak veya reddedilecektir. LÜTFEN TALEBİNİZ ONAYLANMADAN ALIŞVERİŞ YAPMAYINIZ.

4 ) Vakti müsait olmayan hayırseverlerimiz, üstlenecekleri çocuklar için alışveriş bedeli olan 250 TL’yi derneğimizin banka hesabına nakit bağış olarak gönderebilirler. Banka hesabımıza gelen bağışlar ile alışveriş toplu olarak dernek yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Unutmayalım ki;

SİZ’ler var oldukça Minikler Gamze’siz kalmayacak!

İHTİYAÇ LİSTESİ:

1) Kış şartlarına dayanıklı kalın mont
2) Kış şartlarına dayanıklı bot
3) Kış şartlarına dayanıklı çorap
4) Atkı – Bere – Eldiven seti
5) Kazak

—-ÖNEMLİ—-

1) Temin edilen kıyafetlerin 13 ARALIK 2014 CUMARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN KARGOYA VERİLMESİNİ ve EN GEÇ 19 ARALIK 2014 CUMA GÜNÜ KARGOYA TESLİM EDİLMİŞ OLMASINI talep ediyoruz. Lütfen BELİRTİLEN TARİHLERDEN ÖNCE GÖNDERİM YAPMAYINIZ. O tarihe kadar kıyafeti ulaşmayan miniklerimizi üstlenen hayırseverlerin başvuruları iptal edilecek ve o minikleri başka hayırseverlerin üstlenmesi sağlanacaktır.

2) Bu kıyafetleri “EKSİKSİZ” almanız ve “DEĞİŞİM KARTLARINI” unutmamanızı önemle rica ederiz. Eksik ve Değişim kartı olmayan kıyafetler kabul edilmeyecektir.

3) Sizden talep edilen iletişim bilgilerinizi “Eksiksiz” ve “Doğru” bir şekilde yazmanızı ÖNEMLE rica ediyoruz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Etkinlikler

Erciş Eğitime Destek

Sevgili hayırseverlerimiz; Van’ın Erciş ilçesindeki Çelebibağı Anaokulu’nda...